Teraz nie zgubisz dokumentów!

Posted by on lut 6, 2013 in Program do PIT | 0 comments

Dziś bezpieczne przechowywanie dokumentów oznacza korzystanie z nowoczesnych technologii. Dlaczego by nie trzymać PITu i koniecznych poświadczeń jego złożenia w chmurze?

 Dokumenty nie do „posiania”

Niezależnie od wybranego trybu programu, opracowana deklaracja może zostać zapisana w chmurze. Plik danych jest bezpieczny, zaszyfrowany i zahasłowany. To znaczna wygoda dla wszystkich którzy miewają kłopoty z bałaganem lub pamięcią. Dzięki temu zawsze mają swoje dokumenty  wszędzie i o każdej porze.

Nie musisz się spieszyć

Mimo sposobności sporządzenia zeznania w kilkanaście minut, jaką zawiera program PIT 2013/2014, wielu ludzi woli dla dla spokoju ducha generować swoje zeznanie podatkowe dłużej. Sprawdzają liczby kilka razy i dopiero gdy sami mają całkowitą pewność co do wpisanych danych, wysyłają formularz PIT. Konto w chmurze pozwala modyfikować swój formularz tyle razy, ile tylko będzie niezbędne. Wystarczy wyłaacznie mieć podłączenie do Internetu przez laptop, komputer stacjonarny, tablet, smartphone, netbook lub TV.

Święty spokój

Dzięki Bogu nowoczesne sposoby coraz skuteczniej ułatwiają nam dopełnianie formalności. Nie opłaca się już stresować się tym, że ludzka pamięć bywa niedoskonała. Zapis formularza w chmurze daje pewność, że ważne rzeczy nie zapodzieją się i nie będzie ryzyka w razie kontroli skarbowej.

Sam decydujesz o stopniu samodzielności w rozliczeniu

Oprogramowanie operuje w dwóch trybach i tylko od Ciebie zależy, który z nich wolisz. Pierwszy – tzw. aktywny formularz – pomyślano dla tych, którzy znają się już troszkę na prawie fiskalnym, a formularze wypełniają nie po raz pierwszy. Mogą oni samodzielnie podać nieodzowne sumy, a program służy im tylko pomocą techniczną. Nazwa drugiego trybu to Kreator PIT stworzony dla tych, którzy nie mają żadnego pojęcia o prawie podatkowym. Program przeprowadza ich za rękę przez wszystkie etapy zeznania, zapełniając rubryki automatycznie.   Czy już wiesz, jak skuteczne i wygodne może być przechowywanie dokumentów w chmurze? Nie trać czasu i nerwów – pobierz bezpłatny Program PIT 2013/2014.rozliczenie podatkowe termin pit pit 36 pit online 1 procent ulgi edeklaracje pit 2013 pit 2012 pity 2012

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Please type the characters of this captcha image in the input box

Wpisz, proszę, kod z obrazka.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>